A A A

 


 

30. 10.


19:00 

 


MINIPARTIČKA
 
 
Karel Šíp a Josef Alois Náhlovský
 
 

 

 

 


 

 

čtvrtek 7. 11.

19:00 
 
KONCERT

LUCIE BÍLÁ
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
sobota   9. 11.

16:00
 
KONCERT

ŠLÁGR PARTA
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
neděle 10. 11.

19:00 

DIVADLO

FILUMENA MARTURANO
 
Manželství po italsku s dojetím a komikou. Co všechno musí podstoupit prostá žena, aby dostala k oltáři zhýralého boháče a pro své syny zabezpečila rodinu. Vždyť děti jsou přece děti! Simona Stašová a Svatopluk Skopal v hlavních rolích slavné tragikomedie, která patří k tomu nejlepšímu z italské tvorby.
 
 
 

 
 
 
 
 
neděle 17. 11.

19:00
 
 DAGMAR VOŇKOVÁ
 
 

          Koncert k 30. výročí Sametové revoluce

 

 

 

 Projekce krátkého dokumentu:

Opava 1989

 
 
 
 
 

 
 
 
středa 27. 11.

19:00 
 
KONCERT

JANEK LEDECKÝ
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 5. 12.
 
 

KONCERT

 

VÁCLAV HYBŠ
 
 

 

 
 

 
 
 
8. 12. 

18 hod.
 

VÁNOČNÍ KONCERT

 

JOSEF VÁGNER

 

a dětský pěvecký sbor DOMINO 

 

Přijďte načerpat sváteční atmosféru a pozitivní energii na koncert populárního zpěváka Josefa Vágnera ve spolupráci s dětským pěveckým sborem ZUŠ Opava, Domino.

Po dvou ročnících úspěšného vánočního turné Josef Vágner přichází s další sérií koncertů, jejíchž zastávkou je pro letošní rok i Opava.

Zazní sváteční melodie, autorská hudba, světové hity a nebudou chybět ani vánoční koledy. Ideální možnost nastartovat ty pravé české Vánoce a nabít se sváteční atmosférou.

Josef Vágner je držitelem ocenění Objevem roku v Českém Slavíkovi. Mimo svou sólovou kariéru účinkuje v předních českých muzikálech jako jsou Kleopatra, Dracula, Angelika, Tři Mušketýři, či Mýdlový Princ. Proslavil se hity Mě sílu dáš, Nezapírám, či Rozpustilá Holka. S Lucií Vondráčkovou nazpíval titulní melodii k filmové trilogii Babovřesky.

 

 
 

 
 
14. 12.
 
 
SCREAMERS
 
TRAVESTI SKUPINA
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
19. 12.
 
 
KONCERT

HRADIŠTAN
 
 
 
 

 
 
 

 28. 1. 2020

19 hod.

 

 divadelní představení

 

CAVEMAN

 

Máte chuť se rozesmát až k slzám? Přijďte se podívat na slavnou one man show o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou, o rozdílech mezi námi, o lásce, partnerství a vtipně utajených kvalitách obou pohlaví.

Hrají: Jakub Slach nebo Honza Holík  

 

 


 

 

13. 2. 2020

19.00

 

OME MAN SHOW

Lukáš Pavlásek

Kdo nepláče není Čech

 

- videopozvánka -

 

 

  


 

25. 2. 2020

19h

 

divadelní představení


Velké lásky v malém hotelu


Bláznivá komedie Raye Cooneyho vypráví o tom, že ani člen vlády by si neměl něco začínat s vdanou sekretářkou. A pokud si vybere k záletům hotel, kde je i jeho manželka a čínská obsluha mu moc nerozumí, je to přímo katastrofa. To potom potřebuješ spolehlivého tajemníka, který dokáže vyrobit takové alibi, nad kterými zůstává rozum stát. Pokud se do toho připlete puritánská poslankyně a podváděný manžel, je jasné, že v hotelu vypukne peklo.
Hrají: Lukáš Vaculík, Mahulena Bočanová  /  Olga "Háta" Želenská, Adéla Gondíková  /  Betka Stanková, Mahulena Bočanová  /  Olga "Háta" Želenská,Filip Tomsa, Marcel Vašinka, Juraj Bernáth  /  Martin Sobotka Ivana Andrlová   Veronika Jeníková  /  Pavla Vojáčková, Pavel Nečas  /  Zbyšek Pantůček  /  Roman Štolpa, Sandra Černodrinská  /  Kristýna Kociánová  /  Radka Pavlovčinov

 


 

 

12. 3. 2020

19h

 divadelní představení

 

SEXEM KE ŠTĚSTÍ


Že nevíte, o co jde? To jste na tom stejně jako stárnoucí Norbert, kterému neklape intimní život s manželkou Hedvikou. Koučka Stella se mu snaží pomoci, sama si ovšem neví rady se svým partnerem Robertem. A tak se terapeutická sezení stále více vymykají kontrole... Pikantní a poněkud ztřeštěná komedie z pera osvědčeného Jakuba Zindulky (který se zároveň ujal režie) vám pořádně polechtá bránice!!!.
Hrají: Vladimír Kratina, Martina Hudečková, Jitka Ježková / Lucie Zedníčková a Vilém Udatný / Jakub Zindulka.

 


 


27.
3. 2020

19 hod.

divadelní představení

 

MOJE HRA


Komedie Moje hra odkrývá s nadhledem, odzbrojující upřímností a především humorem zákoutí vztahu muže a ženy a otevírá řadu třináctých komnat. Současně fandí životu: za jeden vyhaslý nabídne hned dva nove
V hlavní roli charismatického Mistra Jankulovského zazáří jedna z největších hvězd českého herectví Jiří Bartoška
Hrají: Jiří Bartoška, Zuzana Bydžovská, Jana Janěková ml, Nina Divíšková / Radana Hermanová, Adéla Kačerová, Adéla Kačerová, Adéla Kačerová Adéla Koutná, Martin Kubačák

 


 


19. 4. 2020

19 hod.

 

divadelní představení

 

OSM EUR NA HODINU

 

Zběsilá komedie o sobectví i štědrosti.Jacques a Laurence, bohatý buržoazní pár středního věku, zaměstnává na černo podivnou paní na úklid. Rosa je hotová nešťastnice: Nejenže se nechá vykořisťovat svými „zaměstnavateli“ a stará se o svého přítele, který se od ní nechá živit, ale každý den se jí přihodí nějaký malér. Jednou ztratí telefon, podruhé si zablokuje krk, třetí den krvácí z nosu... Řízením osudu se ta smůla přenese na Jacqua s Laurence, kteří se rozhodnou udělat cokoli, aby Rosu a především sebe zachránili od podivného prokletí. Nutno zmínit, že Rosa je ve skutečnosti muž-transvestita Proč vlastně pomáháme druhým, pakliže nejde o náš vlastní prospěch?

Hrají: Martin Zounar, Martin Kraus, Martina Randová / Daniela Šinkorová, Antonín Procházka / Zbyšek Pantůček